تبلیغات

عنوان

تبلیغات

اینجا محل تبلیغ شماست

کمی طاقت داشته باشید...

آخرین ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
0 1 partitionedari
4 138 mahsa733
7 151 mahsa733
2 81 mahsa733
0 1 sitecode1
1 57 driiver
1 33 maryam567
1 225 maryam567
1 326 maryam567
4 401 maryam567

توضیحات
 • دانلود بازی استراتژیک ایرانی زاراوان Xaravan 0.63

  بازی استراتژیک ایرانی با طراحی بسیار جذاب

  پیشنهاد جی ال ایکس موبایل به طرفداران بازی های استراتژیک

  دارای دو نسخه اندروید و ویندوز

  زاراوان نام یک بازی جذاب ایرانی در سبک استراتزیک می باشد که در مدت کوتاهی از عرضه این بازی توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند و می تواند رقیب جدی برای بازی معروف کلش اف کلنز شود. سبک بازی در نگاه اول همچون دیگر نمونه های بازی استراتژیک موجود در خارج از کشور می باشد. اما با کمی دنبال کردن بازی شگفت زده خواهید شد. در این بازی امکانات فوق العاده ای محیا شده که با پیشرفت و دستیابی به آنها حتما نظرتان تغییر خواهد کرد.

  برخی از ویژگی های بازی ایرانی زاراوان :

   * ارتقای ساختمان ها به صورت شخصی سازی

   * داشتن دو نقشه مجزای داخل و خارج دهکده

   * شبیخون- تجارت و فروش محصولات

   * قابلیت ایجاد اتحاد یا کلن

   * قابلیت چت عمومی و درون اتحاد

   * سکه مجانی مخفی

   * حمله آزمایشی

   * و ...

  معرفی شخصیت های بازی زاراوان :

  ۱_ کارگر ساده:

  این مرد یکی از ساده ترین، بی خیال ترین اهالی دهکده است، تنها کاری که می تواند انجام دهد ساختن است که استعداد زیادی نیز در آن دارد. پدرش مثل خودش کارگر بود، زمان او فرزندان طبقه کارگر اجازه نداشتند به مکتب بروند ولی به واسطه کمکی که در ساختن عبادتگاه دهکده کرده بود به سفارش ریش سفید او را در مکتب پذیرفته بودند، در طی پنج سال مکتب، فقط حرف الف و ب را یاد گرفته بود این بود که از مکتب اخراج و به شغل آبا و اجدادی خود برگشت.

  ۲_سرباز کماندار: سربازی سریع و چلاک دارای استعداد بی نظیر در تیرازندازی

  در زمان های قدیم دختری تیز و چالاک در یک خانواده کشاورز به دنیا آمد که از همان ابتدا استعداد بی نظیری در تیر اندازی از خود نشان می داد، علیرغم مخالفت پدر و مادرش و به توصیه ریش سفید نزد یکی از قهرمانان دهکده به آموزش فنون جنگاوری و تیر اندازی پرداخت و چندی نگذشت که سرآمد کلیه تیراندازان دهکده گردید بطوریکه تیرهای او بر قلب اهداف خیلی دور می نشست. در یکی از جنگ ها که دهکده توسط سربازان دشمن محاصره شده بود، شاه بزرگ برای حفظ جان اهالی، تن به سازش با دشمنان قبیله داد و برای تعیین قلمرو قبیله، مقرر می شود تیراندازی از اهالی تیری را به سمت کوه بزرگ پرتاب نماید و محل افتادن آن تیر قلمرو قبیله باشد و باز به پیشنهاد ریش سفیدان این دختر برای این امر خطیر انتخاب می شود که نهایتا با پرتاب یک تیر قلمرو قبیله را فرسخها ارتقا می دهد و برای همیشه در دل اهالی جاودانه می ماند.

  ۳_پادشاه: پادشاهی با لیاقت و تسلیم ناپذیر در برابر مشکلات

  اصلا قرار نبود پادشاه باشد، زمانیکه مادرش دختر شاه بزرگ آبستن بود خوابی دید که از آن برآشفت پیشگویان گفتند: “دخترت پسری بیاورد که جای تو را خواهد گرفت.” و پادشاه، زمان به دنیا آمدن این فرزند به یکی از سرداران دستور داد که طفل را در جنگلی پر از حیوانات وحشی رها سازد و این اتفاق رخ داد، از قضای روزگار یکی از اهالی قبیله که برای شکار رفته بود این فرزند را پیدا کرد و آن را هدیه خداوند نامید، چرا که روز قبل همسرش فرزندی مرده به دنیا آورده بود، و این چنین این فرزند، در قبیله بزرگ شد و مسیر های رشد را پی در پی پیمود تا در فرصتی مناسب بعد از مرگ پادشاه، به پادشاهی برگزیده شد. قوانینی را مصوب، و اقداماتی را انجام داد که امروز همه افراد قبیله، به خاطر آنها شکرگزار هستند از جمله : • ساخت سد برای اولین بار جهت امور کشاورزی • منحل کردن قانون برده داری • تعیین بیمه

  ۴_ریش سفید: بزرگ و راهنمای افراد قبیله

  ریش سفید دارترین فرد قبیله به اندیشه است که در زمان صلح و آرامش، عهده دار آموزش خواندن و نوشتن به فرزندان قبیله می باشد و در زمان آسیب ها و بلا های آسمانی، دعای او راه گشای مشکلات است و در زمان جنگ، تدابیر او کلید پیروزی و حفظ قلمرو است. او اولین فرزند خانواده بود که در صدها جنگ شرکت داشته و اکنون که به سن کهولت رسیده در میان قبیله دارای احترام و منزلت خاصی است. از کارهای مهم او می توان به اختراع یک بازی برای ایام فراغت اهالی بنام تخته نرد نام برد او معتقد است ریش سفیدان، زنجیر ارتباط نسل ها هستند و خاندان بدون ریش سفید، گذشته ای کم رنگ دارند و آیین های به جای مانده، به هزار گونه، تفسیر می شود.

  ۵_سرباز شمشیرزن : به جنگ آوری زبان زد و در شمشیرزنی خبره

  از کودکی علاقه ی خود را به شمیرزنی و حضور در میدان نبرد به همگان اعلام می کرد و در بین اهالی دهکده آینده روشنی برای او پیش بینی شده بود. در دوران جوانی نزد رستم ، قهرمان دهکده به یادگیری فنون جنگ آوری پرداخت و پیشرفت چشم گیری داشت به طوری که قهمان دهکده شمشیر خود را به او هدیه داد. در سال های نه چندان دور و در دوران بزرگسالی نیز در جنگ ها دلاورانه جنگید و مهارت او در شمشیرزنی زبان زد خاص و عام گردید.

  ۶_همسر کارگر: همسری کدبانو و شهروندی مسئولیت پذیر

  این کد بانو نخستین وظیفه اش رسیدگی به خواهشات کودکان قد و نیم قد بوده و ثانیاً چای همسر را با عجله آماده می سازد و در گام بعدی برای پختن غذای شب آماده می گردد. پس از صرف غذا، ماده کمک به کار خانگی کودکان آغاز شده و سپس از کار خانگی، زمان آماده ساختن کودکان در بسترهایشان فرا می رسد، همین که کودکان آرامیدن نوبت سرویس دهی به مرد منزل می رسد. هنرهایی که دارد او را در دهکده مشهور کرده است بافتن فرش و بافتن لباس، پختن غذا های خوشمزه از سایر هنر های اوست.

  ۷_رستم: قهرمانی قدرتمند و مایه افتخار اهالی دهکده

  رستم به دلیل جثه بزرگش هنگام تولد کاملا متفاوت با دیگر اهالی دهکده به دنیا آمد و از همان کودکی زور و بازویش با بزگسالان نیز برابری میکرد. جنگ آوری و به دست آوردن مهارت های جنگی را از همان کودکی نزد پدر خود آموخت تا جایی که در دوران جوانی با حضورش در نبردهای مختلف باعث ایجاد رعب و وحشت میان سپاهیان دشمن میشد.

  ۸_بالون: یکی از پر قدرت ترین نیروهای هوایی

  ریش سفید دهکده که پس از سال ها مطالعه در نهایت موفق به،به پرواز در آوردن این وسیله شد تعدادی از اهالی دهکده را به استخدام خود در آورد و از آن به بعد از این وسیله در نبردها استفاده کرد که پیروزی های زیادی را نیز به همراه داشت.

  ۸_مرد مکانیکی : فردی با اراده و سرسخت

  این فرد که در یکی از جنگ ها آسیب شدیدی به پاهایش وارد شده بود و بر خلاف میلش دیگر نمی توانست در جنگ ها حضور پیدا کند. روزی فکری به ذهنش رسید و شروع به ساخت وسیله ای کرد که پس از چندین ماه همه را متعجب کرد و او با اهرم قدرتمندی که فقط توسط دستانش هدایت میشد دوباره پیروزمندانه و سربلند به میدان نبرد بازگشت.

  ۹_تخریب کننده ی دیوار : دستاوردی بی نظیر

  این وسیله که فقط به قصد تخریب دیوارهای دشمنان ساخته بود و به علت اینکه نمی دانستند چگونه آنرا کنترل کنند در انبار نگهداری میشد. در یکی از روزها به پیشنهاد ریش سفید از اکسیر جادویی برای به پرواز در آوردن آن استفاده کردند که البته موفق نیز شدند و از آن پس موفقیت های زیادی در میدان نبرد به دست می آوردند.

  ۱۰_گاو وحشی: قدرتمند و جان سخت

  پس از تلاش های پی در پی اهالی دهکده برای رام کردن حیوانات وحشی که به سرانجامید ، ریش سفید دهکده با درایت خود نظری داد مبنی بر اینکه از حیوانات رام شده می توانیم در میدان های جنگ بهره ببریم، این ایده مورد استقبال همگان قرار گرفت و تایید شد و به این صورت است که این حیوان در میدان نبرد نقش آفرینی میکند.

  "تصاويری از نمايه نرم افزار"

   

   

   

   

   

کانال جی ال ایکس موبایل در تلگرام

 • برای رفع مشکلات و تبادل نظرات به انجمن سایت مراجعه کنید.
 • فایل های نصب برای سهولت استفاده در موبایل ها و تبلت ها بدون پسورد می باشند.
 • در صوررت خرابی لینک ها در قسمت نظرات آن را اعلام کنید.
 1. سلام
  نسخه ویندوز رو دانلود کردم داخل بازی که میشم میزنه استفاده از برنامه هک غیر مجاز است

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب مرتبط