تبلیغات

عنوان

تبلیغات

اینجا محل تبلیغ شماست
کمی طاقت داشته باشید...

آخرین ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
1 124 maryam567
1 514 maryam567
4 576 maryam567
4 479 maryam567
0 4 seoupdate
0 3 seoupdate
0 3 seoupdate
4 243 maryam567
3 741 maryam567
1 224 maryam567

فایل فلش سری ایکس جی ال ایکس

هم اکنون رام یا فلش گوشی سری ایکس جی ایکس به نام های جی ال ایکس ایکس 1 (GLX X1) و جی ال ایکس ایکس 2 (GLX X2) را برای شما کاربران جی ال ایکس آماده کرده ایم البته این رام یا فلش به صورت VIP ارائه می شود که بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود و آموزش نصب آن برای شما به نمایش  در خواهد آمد.

بازدید : 798

بسته بروزرسانی جدید گوشی جی ال ایکس ماد

بسته جدید بروزرسانی برای گوشی هوشمند جی ال ایکس جی۶(ماد) منتشرگردیده است. تفاوت این بسته بروزرسانی با بسته ی پیشین آنست که برای بروزرسانی گوشی خود نمی توانید از طریق وایرلس آپدیت اینکار را انجام دهید بلکه میبایست گوشی شما فلش شود.

بعلت آنکه نام گوشی از G6 به Maad در این بروزرسانی تغییر نموده است امکان بروزرسانی از طریق OTA فراهم نیست لذا فایل فلش گوشی بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.لازم بذکر است که فایل فلش پیشین در قسمت دانلود ها تا اطلاع ثانوی غیرفعال میباشد.

 

تغییر ایجاد شده در این بروزرسان به شرح زیر است:

   * حل مشکل در نصب همراه بانک ملی ایران

   * حل مشکل نویز در دو دوربین عقب و جلو

   * فعال شدن پیشفرض قابلیت تشخیص چهره در دو دوربین

   * حل مشکل زنگ ساعت هشدار در حالت سکوت

   * حل مشکل تماس های اضطراری

   * افزایش کمی صدای اسپیکر گوشی

   * رفع باگ نرم افزار موسیقی

   * حل مشکل نام مدل گوشی در ثبت نام با گوگل اکانت

   * آپدیت و رفع باگ نرم افزار نوت

   * تغییر نام مدل گوشی از G6 به Maad
 

بازدید : 2702

بروز رسانی گوشیهای سری اسنوی جی ال ایکس

جدیدترین فایل های بروزرسانی(فایل فلش) گوشی جی ال ایکس سری اسنوی تک هسته و اسنوی دو هسته ای از سوی شرکت جی ال ایکس برای دانلود شما آماده شده است که شما میتوانید با دانلود نسخه مورد نظر گوشی خود را بروز رسانی نمایید.

بازدید : 2789

فایل بروز رسان گوشی های سری جی4 جی ال ایکس

جدیدترین فایل های بروزرسانی(فایل فلش) گوشی های جی ال ایکس سری جی ۴ و جی ۴ ان اف سی ارائه شده است که شما میتوانید با دانلود نسخه مورد نظر گوشی خود را بروزرسانی نمایید.با استفاده از این بسته می توانید گوشی خود را فلش کنید و باگ های گوشی خود را از بین ببرید.

بازدید : 3149

دانلود بروز رسان گوشی های سری اسکای جی ال ایکس

جدیدترین فایل های بروزرسانی(فایل فلش) گوشی های جی ال ایکس سری اسکای تک هسته ای و اسکای دوال کور(اسکای دو هسته ای) و اسکای پلاس از سوی جی ال ایکس موبایل برای دانلود آمده است که شما می توانید با دانلود نسخه مورد نظر گوشی خود را بروزرسانی نمایید یا با آن گوشی خود را فلش کنید.

بازدید : 3346

دانلود بروز رسان گوشی های سری لاستر جی ال ایکس

در این قسمت از جی ال ایکس موبایل فایل فلش و بروز رسان گوشی های سری لاستر جی ال ایکس (GLX Luster) را آماده کرده ایم که برای دانلود آن می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این فایل بروز رسان باگ های گوشی را از بین می برد و باعث بهبود کارایی آن می شود و می توانید از آن برای فلش زدن گوشی استفاده کنید.

بازدید : 6295

بروز رسانی گوشی جی ال ایکس جی۳

به تازگی آبدیت جدیدی برای گوشی جی ال ایکس G3 منتشر شده است که ما در این قسمت از جی ال ایکس موبایل فایل بروز رسان این گوشی اندرویدی را آماده کرده ایم که برای دانلود آن می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این فایل بروز رسان باگ های گوشی را از بین می برد و باعث بهبود کارایی آن می شود.با استفاده از آن میتوانید گوشی خود را فلش کنید

بازدید : 2267

دانلود فایل بروز رسانی GLX Crystal Tablet

در این قسمت از جی ال ایکس موبایل فایل بروز رسان تبلت اندرویدی جی ال ایکس کریستال(GLX Crystal Tablet) را آماده کرده ایم که برای دانلود آن می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این فایل بروز رسان باگ های گوشی را از بین می برد و باعث بهبود کارایی آن می شود.

بازدید : 2321

دانلود فایل بروزرسانی اسپارک۱

در این قسمت از جی ال ایکس موبایل فایل بروز رسان گوشی اندرویدی جی ال ایکس اسپارک1(GLX SPARK1) را به صورت رایگان آماده کرده ایم که برای دانلود آن می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این فایل بروز رسان باگ های گوشی را از بین می برد و باعث بهبود کارایی آن می شود.

بازدید : 1817

دانلود فایل بروز رسانی گوشی های سری اسپرینگ

در این قسمت از جی ال ایکس موبایل فایل بروز رسان گوشی های اندرویدی جی ال ایکس اسپرینک(GLX Spring) و جی ال ایکس اسپرینگ پرو(GLX Spring Pro) را به رایگان آماده کرده ایم که برای دانلود آن می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این فایل بروز رسان باگ های گوشی را از بین می برد و باعث بهبود کارایی آن می شود.

بازدید : 2367