زمان جاری : پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 8:02 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

تعداد بازدید 30
نویسنده پیام
sharmand
آنلاین

ارسال‌ها : 1
عضویت: 24 /2 /1399
راهنمای برنامه ریزی پروژه های اقتصادی در کشور امریکا
در “برنامه سرمایه گذاری و لیزینگ سرمایه” اداره خدمات عمومی (CILP) مطالعه امکان سنجی از درخواست بودجه سایت و طراحی پشتیبانی می کند. در این برنامه، تیم پروژه GSA ، مشتری آنها و بعضاً ذینفعان ملی گزینه های جایگزین را در نظر می گیرند و دوره ای را برای این پروژه تعیین می کنند.گزینه‏های پیشنهادی پایه ای مناسب برای طراحی پروژه، اجرا، و پارامترهای اقتصادی بودجه برای طراحی و مالکیت سایت پروژه فراهم می‏آورد. امکان سنجی اهداف پروژه را تعیین می کند، نیاز مشتری را ارزیابی می کند و گزینه ها را برای برآوردن هر دو مورد ارزیابی می کند. اداره خدمات عمومی محدوده کاری استانداردی دارد که محصول مفصلی را که می توان برای پاسخگویی به نیازهای هر پروژه شخصی سازی کرد، توصیف می کند.مطالعات امکان سنجی باید برای کلیه مطالعات اقتصادی و پروژه های سرمایه GSA تکمیل شود- خواه با برنامه ریزی داخلی GSA یا درخواست های کنگره برای ارزیابی نیازهای جامعه آغاز شود. تنها استثناء پروژه ها با قلمرو محدود است.این راهنما فرایندی را برای شروع ، انجام و تکمیل مطالعات امکان سنجی موفق و ارائه درخواست بودجه برای یک پروژه موفق پیشنهاد می کند. مرحله مطالعات امکان سنجی شامل این مراحل اساسی است:
مرحله 1- آمادگی را تأیید کنید.
تعیین می کند که آیا پروژه برای رسیدن به امکان سنجی “پخته” است.
مرحله 2- قلمرو کار را توسعه دهید / پیمانکاران مطالعات امکان سنجی را انتخاب کنید.
متناسب با نیازها و ارزیابی پروژه ، توسعه قلمرو را مجاز می کند.
مرحله 3- کارهای مطالعات امکان سنجی را با مشتریان و ذینفعان انجام دهید تا گزینه های جایگزین را توسعه و بررسی کنید و برنامه عملیاتی را ایجاد کنید. این قلب مطالعه امکان سنجی است.
مرحله 4- پکیج دفترچه فراخوان سایت و طراحی را تهیه و ارسال کنید.
پکیج دفترچه فراخوان را برای بودجه سایت و طراحی شکل می دهد.

  • مرحله 1: آمادگی را تأیید کنید.


اول ، رهبر تیم باید برای شروع مطالعات امکان سنجی مشخص کند که آیا این پروژه “پخته” است. این ارزیابی غیررسمی مبتنی بر داوری حرفه ای کارکنان GSA است و با دانش جمعی آنها از نیازهای مشتری و نیازهای مربوط به تسهیلات و منابع موجود برای برآورده ساختن هر دو نیاز تعیین می شود. این ارزیابی نیازهای مشتری، شرایط دارایی و عرضه آن و در دسترس بودن مردم و منابع را برای انجام یک مطالعه مؤثر در نظر می گیرد.مدیران املاک ، متخصصان املاک و مستغلات و مدیران رزومه تصویری، کسانی که به نیاز مشتری نزدیک‏تر از همه هستند، منابع اصلی اطلاعات هستند. اسناد مربوطه شامل گزارش های ارزیابی ساختمان(BER) ، برنامه های حفاظت ساختمان (BPP) ، برنامه های تجاری دارایی (ABP) و برنامه های محلی رزومه های تصویری (LPPs) است. آمادگی زمانی تأیید می شود که رهبر تیم تشخیص دهد که نیازهای تسهیلات یا نیازهای مشتری فقط از طریق یک پروژه در مقیاس فراخوان برآورده می شود.رهبر تیم امکان سنجی تیمی را جمع می کند، درک اساسی از انگیزه‏های پروژه را تبیین می کند، از این موضوع استفاده می کند تا یک رویکرد کارآمد را تبیین کند، و یک برنامه کاری و برنامه زمانی را توسعه دهد تا مطالعات امکان سنجی را به سمت تکمیل شدن هدایت کند.
فعالیت های پیشنهادی1-1- نیازهای اساسی و داده های پشتیبان را ارزیابی کنید.
توجه خود را به درک GSA از نیازهای مشتری و در دسترس بودن منابع موجود متمرکز کنید.
1-2- اعتبار مالی و برنامه زمان بندی مطالعات امکان سنجی را تایید نمایید.
از در دسترس بودن بودجه و پایدار ماندن برنامه زمان بندی اطمینان حاصل کنید.
1-3- تیم مطالعات امکان سنجی GSA و مشتری را جمع آوری کنید.
برای پشتیبانی از پروژه ، متخصصان GSA را جمع کنید.
1-4- یک برنامه کاری و یک برنامه ارتباطی ایجاد نمایید.
یک برنامه کاری ایجاد کنید که قلمرو، برنامه زمان بندی، روند تصویب و بودجه مطالعه امکان سنجی را در بر بگیرد. یک برنامه ارتباطات تهیه کنید تا انتظارات آژانس های مشتری، ذینفعان و جامعه را مدیرت کنید؛ اتفاق نظر ایجاد نمایید؛ برنامه زمان بندی را پشتیبانی کنید و در تیم و آژانس مشتری هماهنگی را تقویت کنید.
نتیجهتأیید منابع کافی در دسترس برای انجام مطالعه امکان سنجی.
مدت زماناین کار به طور معمول 2 هفته طول می کشد.


چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 - 13:55
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

پاسخ ها

hadiam
آفلاین


کاربر فعال
ارسال‌ها : 428
عضویت: 18 /8 /1398
پاسخ : 1 RE
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 - 01:26
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :