دانلود آهنگ جدیدclose
چطور میشه ارزان به کیش رفت؟
زمان جاری : یکشنبه 17 فروردین 1399 - 10:19 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

تعداد بازدید 11
نویسنده پیام
ar2
آنلاین

ارسال‌ها : 6
عضویت: 19 /7 /1398
چطور میشه ارزان به کیش رفت؟

کیش یکی‌از جزیره‌های زیبای استان هرمزگان است که تعداد متعددی از تجهیزات تفریحی , هتل‌های متنوع و رستوران‌های جالب را در کنار آب‌های خلیج‌فارس گرد نیز آورده است .خوشبختانه تنوع هتل‌ها و سرگرمی‌های کیش دوچندان است . با دقت به بودجه‌ی سفرتان , همه‌ی گزینه‌ها را بررسی نمائید و مناسب‌ترین را برگزینید . ممکن است رغبت داشته باشید که در برنامه‌ای مشخص و تعریف شده در پکیجی از هجرت هتل , خوراک و رستوران , حمل‌ونقل و همینطور مشاهده از جاذبه‌های کیش یا این که تفریحات دیدنی این جزیره به کیش هجرت نمائید . هزینه های سفر به کیش ساده‌ترین و اما شایسته ترین منش وصال به کیش آن است که به فرودگاه مهرآباد بروید , سوار هواپیما گردید و حدود یک ساعت و نیم آنگاه در فرودگاه کیش پیاده گردید . بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت‌های مختلفی دارااست و با دقت به این‌که چه فصلی از سال باشد و از کدام کمپانی هواپیمایی بلیط بخرید , بالا و زیر میشود .
شیوه های سخت‌تری هم چهت نیل به کیش موجود است . در‌حالتی که بخواهید زمینی مسافرت نمائید , ابتدا به بندرعباس و از آنجا به بندر چارک بروید . فاصله‌ی بندرعباس تا بندر چارک حدود ۲۹۰ کیلومتر و فاصله‌ی دریایی چارک تا کیش حدود دو ساعت و نیم است . ولی آنچه پس از این کلیه مشقت به‌دست خواهید آورد , حمل اتومبیل با لندینگ کرافت و استعمال از اتومبیل فردی در کیش است .
هزینه‌ی انتقال خودرو شما از چارک به کیش حدود ۴۰۰ هزار تومان و از کیش به چارک ۱۶۵ هزار تومان است . ۲۰ هزار تومان نیز دلایل ورود ماشین به کیش را میپردازید . شما این هزینه را برای اقامت ۵ روزه در کیش خواهید پرداخت .
فراموش نکنید مدارک بی نقص ماشین و برگ معاینه فنی را همراه داشته باشید . خوب تر است پیش از ورود به کیش , موقعیت ویژه‌ی رانندگی در کیش را مثل بیشترین سرعت مجاز و موردها دیگر را بپرسید .

کیش یک کدام از جزیره‌های زیبای استان هرمزگان است که تعداد زیادی از امکانات تفریحی , هتل‌های متنوع و رستوران‌های جذاب را در کنار آب‌های خلیج‌فارس گرد هم آورده است .
خوشبختانه تنوع هتل‌ها و سرگرمی‌های کیش بسیار است . با توجه به بودجه‌ی سفرتان , همه‌ی گزینه‌ها را بررسی فرمائید و مناسب‌ترین را برگزینید . ممکن است تمایل داشته باشید که در برنامه‌ای معلوم و تعریف شده در پکیجی از سفر هتل , غذا و رستوران , حمل‌ونقل و همچنین بازدید از جاذبه‌های کیش یا تفریحات جذاب این جزیره به کیش مسافرت نمایید .
ساده‌ترین و ولی بهترین راه و روش رسیدن به کیش آن است که به فرودگاه مهرآباد بروید , سوار هواپیما شوید و حدود یک ساعت و نیم سپس در فرودگاه کیش پیاده شوید . بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت‌های متفاوتی داراست و با توجه به اینکه چه فصلی از سال باشد و از کدام شرکت هواپیمایی بلیط بخرید , بالا و پایین میشود.
راه‌های سخت‌تری نیز برای رسیدن به کیش موجود هست . در حالتی‌که بخواهید زمینی مهاجرت فرمائید , ابتدا به بندرعباس و از آنجا به بندر چارک بروید . فاصله‌ی بندرعباس تا بندر چارک حدود ۲۹۰ کیلومتر و فاصله‌ی دریایی چارک تا کیش حدود دو ساعت و نیم است . البته آنچه بعد از این تمامی رنج به‌دست خواهید آورد , حمل خودرو با لندینگ کرافت و استفاده از ماشین شخصی در کیش است .
هزینه‌ی انتقال اتومبیل شما از چارک به کیش حدود ۴۰۰ هزار تومان و از کیش به چارک ۱۶۵ هزار تومان است . ۲۰ هزار تومان هم عوارض ورود خودرو به کیش را می‌پردازید . شما این هزینه را برای اقامت ۵ روزه در کیش خواهید پرداخت .
فراموش نکنید مدارک کامل خودرو و برگ معاینه فنی را همراه داشته باشید .
شنبه 10 اسفند 1398 - 22:41
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر

پاسخ ها


برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :